Grafik Tasarımı
 

ARTidea Tasarım olarak üst düzey deneyimlere sahip profesyonel kadrosuyla dijital ve basılı mecralar için grafik tasarımlar yapmaktadır.

Sektöre hakimliğimizi ve yaratıcılığımızı bir araya getirdiğimizde grafik tasarım başarıya ulaşmaktadır.

Markanız için;

  • Potansiyel hedef kitlesi belirlenir ve analizi yapılır.
  • Benchmarking, hedef kitle analizi ve sektör analizi çalışmaları yapılır.
  • Analizlerin ve çalışmaların sonuçları doğrultusunda metinsel ve görsel olarak grafik tasarımı yapmaktayız.

Sürekli gelişen teknolojiyle entegre olup profesyonel stüdyolarımızda grafik tasarım çalışmaları yürütülmektedir. Marka bilinirliğine ve imajına artı değerler katan etkileyici ve işlevsel grafik tasarımlar sadece yaratıcılık ve estetiklik değil; aynı zamanda kurumsal kimliği ile bir bütün olacak şekilde yapmaktayız.

Grafik tasarım hayal gücünüzü görselleştirirken Photoshop, Indesign, Corel Draw, After Effect, Illustrator gibi grafik tasarım programlarını kullanıyoruz.

Siz de hayal gücünüzü kullanarak bir ürün elde etmek isterseniz bizimle iletişime geçin!

Logo Tasarımı

Logonuz, yapacağınız her işte kullanılacağı ve diğer tüm platformlarda markanızı temsil edeceği için logo tasarımı önemlidir. Yapacağımız analizler doğrultusunda, hedef kitlenizin belirlenmesi ve firmanızın sektörüne göre projeler üretmekteyiz. Markanızla bir bütünlük oluşturan logo tasarımımızın etkili ve işlevsel olması sonucunda reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşacağını göreceksiniz.

Marka değerlerinizle ve sektörüyle bütünlük oluşturan logo tasarımlarımız her platformda rahatlıkla uygulanabilecek şekilde yapılmaktadır. Başarılı özgün logo tasarımının akılda kalıcı olmasının ve logonun akıllarda yer etmesinin farkındayız.

Sektöründe öncü birçok firmalar için etkili ve işlevsel logo oluşturan tasarım ve danışmanlık ajansı ARTidea, profesyonel ve dinamik ekibiyle markanızın imajını yükseltiyoruz. Etkili logo tasarımlarını, hedef kitle analizi ve marka çalışmaları sonucunda yaparak firmanızın değerini artırıyoruz.

ARTidea Tasarım olarak logo tasarım çalışmalarımızı portfolyo kısmından inceleyebilirsiniz. Siz de markanızı ön plana çıkartacak logolar tasarlatmak isterseniz bizimle iletişime geçin!