Sosyal Medya
 

Sosyal medya siteleri firmanız için değerini, kurumsallığını, ürünü veya hizmetlerini yansıtabildiği mecralar olduğu için önemlidir. Şirketinizin misyon ve vizyonu doğrultusunda sosyal medyadaki yerini belirledikten sonra sizi sosyal medyada etkin hale getiriyoruz. Markanızın potansiyel hedef kitleyi belirleyip müşteri kitlesine ulaştırıyoruz. Sosyal medya danışmanı olarak en doğru ve hızlı şekilde ürün veya hizmetinizin reklamını ve tanıtımını yapmaktayız. Sektörünüzdeki gelişmeleri takip edip sürekli olarak yenilikler ile güncellemekteyiz.

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube gibi popüler sosyal medya sitelerinde takipçi ve beğeni sayılarını artırarak kampanyalarınızı, duyurularınızı hedef kitlenize ulaştırarak marka değerinizi yükseltmekteyiz.

ARTidea Tasarım olarak sunduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile firmanızın ürün veya hizmetlerini çok büyük kitlelere doğru yöntemlerle profesyonel şekilde ulaştırmaktayız. Siz de etkileşimi yüksek takipçisi bol sosyal medya hesaplarınız olsun isterseniz bizimle irtibata geçin.

Facebook & Instagram Yönetimi

YouTube Yönetimi