Video
 

Video Prodüksiyon

Tanıtım FilmiYazılı bilgilerden bilgi edinmesinden çok görsel videolar daha çok önemsenmektedir. Markanızı ve ürün veya hizmetin ifade edilmesinde metin yetersiz kalmaktadır. Nitelikli bir tanıtım filmi, markanıza artı değer katar. Aynı zamanda, daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Yaptığımız tasarım film çalışmaları marka imajına değer katar ve potansiyel müşterilerle maksimum etkileşim oluşturarak müşteri sayınızı arttırır.

Çekilen Tanıtım Filmleri:
– Kurumsal Logo Tanıtım Filmi
– Firma Tanıtım Filmi
– Ürün Tanıtım Filmi
– Fabrika Tanıtım Filmi

ARTidea Tasarım tarafından yapılan tanıtım filmler potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekerek tanıtım filmi yapılan ürün, hizmet veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir ifade etmektedir. Siz de tanıtım filminiz ile hedef kitlenizi maksimum düzeylerde olması için ARTidea Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Video

İnternet platformlarda kullanılan online videolar hızlı ve işlevseldir. Video içerikleri ve online videolar markaları için etkili iletişim stratejisidir. Yaptığımız akılda kalıcılığı online video çalışmaları ile markaların müşteri sayısında artmasında önemli bir role sahiptir. Böylelikle, ürün ve hizmeti daha hızlı ve daha etkili bir şekilde anlatarak hedef kitlesi ile online videolar ile iletişim kuran markalar daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Online video çekim süreci:
– Doğru anlatım biçimleri ve içerik belirlenmesi
– Online video türüne göre ilgili materyallerin hazırlanması
– Kamera, ışık ve ses sistemleri gibi ekipmanların hazırlanması
– Online video montaj

ARTidea Tasarım olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla şirketinizi en iyi anlatabilmek ve marka değerinizi yükseltmek için bizimle iletişime geçin.