Web Tasarımı
 

Google AdWords

Google AdWords nedir?

Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmesini sağlayan Google’ın online reklamcılık sistemidir. Günümüzde binlerce şirket tarafından yüksek maliyet verimliliği ile yeni müşteriler kazanmak amacıyla kullanmaktadır.

Google AdWords ile Google’da arama yapan herkese reklam yapabilme imkanına sahipsiniz. Google’ın arama sonuçlarında listeleniyor olsanız da Google AdWords Google’da ve reklamcılık ağında yeni hedef kitlelerin belirlenmesinde yardımcı olur.

Google AdWords ile istediğiniz sonuçlara ulaşıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi yeniden ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, reklamınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz. Minimum reklam bütçesi ve ya süre taahhüdü yok. Tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca tıklanan reklamlarınız için sizden ücret alınır. Bu da ayırdığınız bütçe ile yeni potansiyel müşteriler kazandığınızı garantiler.

Google AdWords’un avantajları:

- Sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.

- Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenler için ödeme yaparsınız.

- Reklamlarınızın verimini ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

- Minimum reklam bütçesi olmadığından küçük bütçeler ile de reklam verebilirsiniz.

ARTidea Tasarım olarak reklamınızı Google AdWords aracılığı ile en uygun maliyeti ve en uzun yayın süresi elde edebilmeniz için size maliyet tahminleri ve ücretlendirme kontrolü konusunda hizmet vermekteyiz. Siz de etkili reklam ile doğru hedef kitlesine ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Google Optimizasyon

Arama motorları web siteniz için çok önemlidir. Arama motorları sayesinde daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Arama motorunda listelenen milyonlarca web sitesinden sizi ayıran ve en üst sıralarda gösterebilen arama motorları için bazı parametrelere dikkat edilmelidir.

SEO nedir?

Arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışması, arama motorlarında sitelerin aramalarda üst sıralarda bulunmasını sağlar.

Web site Analizi

Sitenizin, arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi için siteniz detaylı incelenerek istatistiksel veriler elde edilmektedir. Verilerin sonucu doğrultusunda, eksiklikler belirlenip optimizasyon için gerekli çalışmalara başlıyoruz.

Site Optimizasyonu

Yapılan istatistiksel çalışmanın sonucunda optimizasyon planlanır. Arama motorlarının güvendiği ve rahat tarayabildiği bir web sitesi oluşturmak için kodlama sisteminden özgün içerik ile değişiklikler yapılabilmektedir.

Arama Motor Kaydı

Kayıt işlemi arama motorlarının arama sistemine uygun olarak yapılır. Detaylı bir pozisyon raporu hazırlayarak arama motorlarındaki istatistiksel verileri sizinle paylaşıyoruz.

Optimizasyon Ayarı ve Güncellenmesi
Optimizasyondan sonra gerekli olan küçük düzenlemeler ya da güncelleştirmeler eklenebilir. Web siteniz yılda bir kez gözden geçirilip yeni algoritmalar için güncellenmektedir.

ARTidea Tasarım olarak danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, güncel ve doğru bilgiler ile analiz ederek projeye en uygun çalışmayı yürütmekteyiz. Arama motorlarında milyonlarca sitenin arasından sıyrılıp en üstlerde gözükmek ve sürekli yükselen bir pozisyonda kalmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.