Katalog Tasarımı
 

Firma tanıtım kataloğu, firmanın kurumsal bilgilerini, yaptıkları işler gibi benzer konularda bilgiler içeren kurumsal katalogtur. Firmanızı en iyi şekilde temsil etmek ve ifade etmek için katalog tasarımı hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda ürün tanıtım kataloğunda ise firmanın hizmetleri ve ürünleri üzerine katalog tasarımı yapmaktayız.

Katalog tasarımlarımız, kataloğun kapağı ve iç sayfaları ile bir bütünlük sağlamaktadır. Bu bütünlük, firmanızın kurumsallığı ile şekillenmektedir.

ARTidea Tasarım’ın katalog tasarımları yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile harmanlanarak hedef kitle ile maksimum etkileşim gerçekleştirilir. Metin yazarlarımız tarafından metin içerikleri yenilikçi, güncel ve hedef kitlenize uygun yazılır. Katalog tasarımı, art direktörlerimiz ve grafikerlerimiz, birbiriyle entegre olup modern, çağdaş çizgileri ile yapılmaktadır.

ARTidea Tasarım olarak katalog tasarım çalışmalarımızı portfolyo kısmından inceleyebilirsiniz. Siz de daha fazla kişiye ulaşarak müşteri sayınızı arttırmak için etkileyici bir katalog tasarımı isterseniz bizimle iletişime geçin.

Afiş Tasarımı

Afiş tasarımı, insanları bir hizmet veya ürün hakkında bilgilendirmek için kullanılan bir iletişim aracıdır. Görsel öğeyi destekleyen metinsel öğeler ile birlikte afiş tasarımını, az metin kullanılarak etkili görselleri hazırlayarak yapmaktayız.

Etkili afiş tasarımı nasıl olmalı?

  • Afiş tasarımı yapılmadan önce doğru hedef kitlesi iyi analiz edilmeli.
  • Afiş tasarımı görsel olarak dikkat çekici olmalı.
  • Afiş tasarımı sade, mesajı doğrudan veren ve anlaşılır olmalı.
  • Afiş tasarımı toplumun sosyolojik ve psikolojik yapısı dikkate alınmalı.
  • Afiş tasarımı hedef kitleyi bilgilendiren ve harekete geçiren özellikte olmalıdır.

ARTidea Tasarım olarak dinamik ekibiyle doğru hedef kitlesine ulaşarak etkileşiminizi artıracak afiş tasarımları yapmaktayız. Projenizin başarıya ulaşmasında etkileyici olmak ve markanızın değerine ve akılda kalıcılığına katkıda bulunmamızı isterseniz bizimle iletişime geçin.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımı, firmanızın ürünleri ya da hizmetleri, kampanyaları veya yapılacak etkinlikleri için hazırlanan reklam ve tanıtım amaçlı basılı iletişim materyalidir. Başarılı broşür tasarımı ürünün, hizmetin veya etkinliğin etkileyici bir şekilde anlatılması ve tespit edilen hedef kitlede maksimum etkileşim elde etmektir.

ARTidea Tasarım tarafından yapılan başarılı broşür tasarımları grafikler ve görsel temalarla hedef kitleye doğrudan istenilen mesajı verir ve ilgi uyandırır. Siz de etkileyici broşür tasarımı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçin.